Дођите нам у госте  Кликните за детаљније!

Labudovo brdo
Knezevac
Counter

МУЗИЧКА КУЛТУРА

 

Резултати са општинског такмичења

Соло певача и малих вокалних састава школске године 2018/2019.

 

1.      Нина Минић                                                  II-4 (прва награда)

2.      Јаков Миладиновић                                      II-4 (друга награда)

3.      Катарина Јовановић                                      III-4 (прва награда)

4.      Настасија Марковић                                     IV-1 (трећа награда)

5.      Илија Гркајац                                                 IV-4 (друга награда)

6.      Бојана Јеремић                                               V-1 (друга награда)

7.      Зоја Спирић                                                    V-3 (друга награда)

8.      Анка Беновић                                                V-5 (прва награда)

9.      Бојана Јеремић и Тијана Прица                    V-1 (прва награда - дует)

10.  Ана МАтић                                                      VI-1 (прва награда)

11.  Сара Јоксимовић                                            VII-3 (прва награда )

12.  Сара Јоксимовић и Невена Милановић      VII-3 (прва награда - дует)

13.  Калина Деспот                                               VII-5 (друга награда)

14.  Калина Деспот и Анастасија Наранчић      VII-5 (друга награда - дует)

15.  Саша Марјановић                                          VII-5 (друга награда)

16.  Саша Марјановић и Наталија Илинчић       VII-5 (трећа награда - дует)

17.  Оливера Нагић                                               VIII-3 (трећа награда)

18.  Оливера Нагић и Тина Воларевић                VIII-3 (друга награда – дует)

19.  Ања Баралић                                                   VIII-4 (трећа награда)

20.  Ања Баралић и Лара Дробњаковић              VIII-4 (прва награда – дует)

 

Свим ученицима честитамо на постигнутим резултатима
и желим пуно успеха на градском такмичењу у Великој
дворани дечјег културног центра Београд, Таковска 8
од 18 - 25.3.2019. године.

 

 

 

Наставнице музичке културе:

Алескандра Станковић

Јелена Марјановић

Милош Мутавџић  (клавирски сарадник)

Претрага

КАЛЕНДАР