Такмичења

Дођите нам у госте  Кликните за детаљније!

Labudovo brdo
Knezevac
Counter

 Oпштинског такмичењe соло певача и малих вокалних састава одржаног 21.12.2011. године

I категорија (I-III разред)

Соло певачи

1.      Алекса Прапротник III-3 - I место

2.      Теа Аћимовић III-3 - II место

II категорија (IV-VI разред)

Соло певачи

1.      Дејан Филиповић V-4 - II место

2.      Катарина Јанковић IV-2 - I место

3.      Милица Томовић VI-2 - II место

4.      Милица Станојевић IV-5 - III место

Дуети

1.      Милица Томовић и Вукица Томовић VI-2 - I место

2.      Дејан Филиповић и Катарина Филиповић V-4 - I место

3.      Нађа Марчетић V-5 и Милица Нигић V-2 - II место

4.     Биљана Радић и Сандра Илић  IV-3 - III место

Терцет

1.      Милица Томовић, Вукица Томовић VI-2 и Теодора Пауновић VI-2 - I место

III категорија (VII-VIII разред)

Соло певачи

1.      Катарина Станковић  VIII-2 - I место

2.      Ема Миловановић  VII-3 - I место

3.      Милица Лалић  VII-2 - II место

Дуети

1.      Катарина Станковић VIII-5 и Милош Мутавџић VIII-5 - I место

2.      Ема Миловановић и Јелена Косановић VII-3 - I

Терцет

1.      Катарина Станковић VIII-2 , Милош Мутавџић VIII-5 и Ана Цихабер VIII-5 - I место

 

 

 

 

Градско такмичење соло певача и малих вокалних састава одржаног од19.03 до 26.03. 2012. у Дечјем културном центру у  Београду

 

 

соло певачи 

I категорија (I-III разред)

1. Алекса Прапротник III-3 - II место

 

II категорија (IV-VI разред)

1.Катарина Јанковић IV-2- I место

 

III категорија (VII-VIII разред)

1. Катарина Станковић VIII-2 - I место
2. Ема Миловановић VII-3 - II место

 

дуети

 

II категорија (IV-VI разред)

1. Милица Томовић и Вукица Томовић VI-2 - II место
2. Дејан Филиповић и Катарина Филиповић V-4 - II место

 

 

III категорија (VII-VIII разред)

1. Катарина Станковић VIII-2 и Милош Мутавџић VIII-5 - I место
2. Ема Миловановић и Јелена Косановић VII-3 - II место

 

терцети

 

II категорија (IV-VI разред)

1. Милица Томовић, Вукица Томовић VI-2 и Теодора Пауновић VI-2 - I место

 

III категорија (VII-VIII разред)

1. Катарина Станковић VIII-2 , Милош Мутавџић VIII-5 и Ана Цихабер VIII-5 - I место

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ 2012-2013.

 

Предметни наставници 

Јелена Марјановић и Александра Станковић

У Културном центру Раковица је одржано општинско такмичење соло певача и малих воклних састава "Златна сирена"
Резултати:
прва категорија:
1.Нигић Оливера II/3   - прво место и пласман на градско такмичење
2.Станковић Оливера II/5 - прво место и пласман на градско такмичење
3.Пропратник Алекса IV/3 - прво место и пласман на градско такмичење
4.Баралић Ања II/5  - прво место и пласман на градско такмичење
5.Миљковић Хелена -друго место
6.Невена Костов и Теодора Чавић -друго место

друга категорија
1.Дејан Филиповић VI/4   - прво место и пласман на градско такмичење
2.Дејан и Катарина Филиповић VI/4  - прво место и пласман на градско такмичење
3.Стефанов Лука и Сандра Илић V/3  - прво место и пласман на градско такмичење
4.Сара Воларевић V/3  - прво место и пласман на градско такмичење
5.Jaнковић Катарина V/2  - прво место и пласман на градско такмичење
6.Станојевић Милица  V/5  - прво место и пласман на градско такмичење

трећа категорија
1.Косановић Јелена VIII/3  - прво место и пласман на градско такмичење
2.Милица Томовић  VII/2-друго место
3.Милица и Вукица Томовић VII/2  - прво место и пласман на градско такмичење
4.Теодора ПауновићVII/2  - прво место и пласман на градско такмичење
5.Теодора Пауновић VII/2 и   Емилија Стокућа VIII/1 друго место
6.Ања Љујић VII/2- прво место и пласман на градско такмичење
7.Ања Љујић и Јелена ЈовановићVII/2  - прво место и пласман на градско такмичење

 
Клавирска сарадња
Мутавџић Милица
наставници
 Јелена Марјановић и Александра Станковић
учитељица
Данка Деспотовић

Претрага

КАЛЕНДАР