ДОБРО ДОШЛИ!

Takmičenje iz Informatike

Ovdemožete videti rezultate sa opštinskog takmičenja iz Informatike održanog 23.02.2013 u oš "Ivo Andrić"

Takmičenje je održano u dve kategorije, klasično Programiranje i od ove godine Multimedije - pokrenuto po preporuci Aktiva Informatičara osnovnih škola iz Zemuna. Zahvaljujemo se oš "Ivo Andrić" na organizaciji i gostoprimstvu i želimo sreću svim učesnicima na daljem takmičenju.

Дечја недеља

Поводом „Дечје недеље“, ОШ „14. октобар“ је у периоду од 5-15. октобра 2012. године, организовала три хуманитарне акције:
      • Прикупљање помоћи деци и мајкама из Сигурне куће, која се налази на територији ГО Раковица
      • Прикупљање уџбеника и школског прибора за децу са Косова и Метохије
      • Прикупљање новчаних средстава за операцију срца, за осмогодишњу девојчицу, ученицу ОШ „Иво Андрић“

Дан школе

Дана 12. 10. 2012. године са почетком у 15:30 часова у Свечаној сали Основне школе „14. октобар“ одржаће се свечана приредба поводом прославе Дана школе.
Ученици од првог до осмог разреда, у сарадњи са својим учитељима и наставницима, припремили су одговарајуће наступе.

Ово је наш пут

Упоредни просечни резултати завршног испита

Упоредни просечни резултати завршног испита из српског језика и математике ученика наше школе школске 2011/12. године.

Напомена: Извор информација сајт Министарства просвете и науке Републике Србије.
<< < 23 24 25 26 27 > >>