ДОБРО ДОШЛИ!

Дечја недеља

Поводом „Дечје недеље“, ОШ „14. октобар“ је у периоду од 5-15. октобра 2012. године, организовала три хуманитарне акције:
      • Прикупљање помоћи деци и мајкама из Сигурне куће, која се налази на територији ГО Раковица
      • Прикупљање уџбеника и школског прибора за децу са Косова и Метохије
      • Прикупљање новчаних средстава за операцију срца, за осмогодишњу девојчицу, ученицу ОШ „Иво Андрић“

Дан школе

Дана 12. 10. 2012. године са почетком у 15:30 часова у Свечаној сали Основне школе „14. октобар“ одржаће се свечана приредба поводом прославе Дана школе.
Ученици од првог до осмог разреда, у сарадњи са својим учитељима и наставницима, припремили су одговарајуће наступе.

Ово је наш пут

Упоредни просечни резултати завршног испита

Упоредни просечни резултати завршног испита из српског језика и математике ученика наше школе школске 2011/12. године.

Напомена: Извор информација сајт Министарства просвете и науке Републике Србије.

ТРЕЋИ У ОПШТИНИ

Ученици нашег VIII6 разреда (Анђела Стојановић, Јована Крстески, Марко Шерер, Александар Миљковић, Никола Милошевић, Александра Томић и Урош Ралевић) радо су се одазвали позиву Центра за културу Раковица и учествовали на Позоришним играма деце Раковице.
Том приликом представили су се Нушићевом Госпођом министарком и освојили 3. место у категорији кратких драмских форми. Ступили су на сцену уз прикладну музику и у пажљиво одабраним костимима. Желећи да буду најбољи, испољили су такмичарски дух.
Било је занимљиво погледати овај, по много чему свевремени комад, у енергичној изведби тинејџера. Кажу да ће се радо сећати овог искуства.

Општинско такмичење из српског језика

Општинско такмичење из српског језика, одржано је дана 03. 03. 2012. године у Основној школи "Бранко Ћопић". Наши ученици су постигли велики успех.

Градско такмичење из српског језика

Градско такмичење из српског језика одржано је 31.03.2012. године у Основној школи "Борислав Пекић" на Бежанијској коси.

<< < 22 23 24 25 26 > >>